Bányais Nap 2015

Utazás a Föld körül - az idei Bányais Nap f? motívuma ez a téma volt. A délel?tt els? felében a tanulók látványos úti beszámolókat hallhattak a világ minden részér?l, Dél-Koreától Brazíliáig, Etiópiától Svédországig. A meghívott küls?s el?adók mellett bányais tanárok és diákok is megosztották élményeiket a hallgatósággal. A témához kapcsolódóan a diákok által behozott földgömbökb?l és fényképekb?l összeállított kiállítások színesítették az épületet.

Az idén igencsak meg kellett dolgozniuk a 8. osztályosoknak azért, hogy a 9.-esek nagygimnazistává avassák ?ket.
A délel?tt második részében az osztályok szervezte programok közül választhatott ki-ki ízlése és kedve szerint, majd következett a hagyományos kórusverseny, melyen az osztályok vetélkedése mellett tanárokból álló alkalmi kórus lepte meg a diákságot.

A diáknap sikerér?l tanúskodó képek megtekinthet?ek a Galériában.

Ön itt van: Kezdőlap Bányais Nap 2015