FLL - Into Orbit

2019. január 12-én szombaton rendezték meg a First Lego League 2018/2019 budapesti regionális fordulóját. A versenyen a 10 fős csapatnak az űrkutatással kapcsolatos kutatásukról kellett előadást tartani, valamint szintén az űrkutatáshoz kapcsolódó nagyméretű tesztpályán feladatokat megoldani az általuk készített robottal. A Bányai Júlia Gimnázium Go tOrbit nevű csapata összesítésben a 12. helyezést, míg a kutatás-prezentáció kategóriában 4. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Gál Nándor, Kohut Márk, Kovács Vid, Nagy Lőrinc, Papp Nándor, Somodi Zalán 8.B. osztályos tanulók, valamint Bóta Benedek, Fekete Balázs, Halasi Áron, Kapás Dávid 6.B osztályos tanulók. Felkészítő tanárok: Krett György, Korsósné Jávorka Zsuzsanna és Brenyóné Malustyik Zsuzsanna.

Ön itt van: Kezdőlap FLL - Into Orbit