Kenguru Matematikaverseny

A Kenguru Matematikaverseny országos eredményhirdetésére várják Ipacs Kornél 6.A (felkészít? tanár: Halász Alexandra, Brenyó Mihály), Simon Dániel Gábor 9.A (Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Varga József), Szász Attila 7.A (Varga József), Török Ágoston 5.A (Varga József, Brenyó Mihályné) és Zsoldos László 10.A (Kiss Róbert) osztályos tanulóinkat.

A következ? megyei helyezéseket érték el a bányaisok: 1. hely - Coulibaly Patrik 11.A (Varga József); 2. hely - Bukor Tamás 7.A (Kiss Róbert, Csordás Mihály); Bogner József 8.B (Reiterné Makra Zsuzsanna); 3. hely - Hermann Dávid 12.B (Dr. Lukács Lajos); Mihalik Dániel 7.A (Varga József, Csordás Mihály); Tokovics Dávid 8.B (Reiterné Makra Zsuzsanna); 4. hely - Csongor Bálint 5.A (Halász Alexandra, Brenyó Mihályné); 6. hely - Szabó Konrád 5.A (Varga József).

Ön itt van: Kezdőlap Kenguru Matematikaverseny