Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny

Iskolánk két tanulójának kutatási projektjét a 24. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen a zs?ri dicséretben részesítette.
A versenyen bármely tudományos témában végzett kutatással lehetett indulni. A pályázatokat 2015 januárjában egy szakmai zs?ri bírálta el újszer?ség, tudományos megalapozottság, megvalósíthatóság és a várható eredmény hasznosíthatósága szempontjából. A beérkezett 112 pályamunkából 66 jutott tovább a kidolgozásra javasolt dönt?s munkák közé. A kidolgozás során többször is részeredményeket bemutató interjúkon kellet részt venni a diákoknak, majd szakmai zs?ri el?tt bemutatni és megvédeni a kidolgozott pályamunkát. Az értékelés április végén zárult és a megvalósított kutatás alapján Coulibaly Patrik és Kiss Máté 11. A pályamunkáját a zs?ri dicséretben részesítette. A kutatásuk címe: "Robotok közötti kommunikációs lehet?ségek vizsgálata"
Felkészít? tanár: Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny