Rajzpályázatok

A Speleo Myotis Barlangkutató, Természetjáró és Természetvédő Egyesület a Magyar Karszt- és Barlangkutató Társulat  „Csodálatos barlangvilág” országos rajzpályázatán Bogár-Szabó Mihály 5. A osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

A Kiskunsági Nemzeti Park és a Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola  által meghirdetett „Madarak és Fák Napja” című rajzpályázaton Ginál Szabolcs 6.B 2. helyezést, Kapás Anna 5.A III. helyezést ért el.

A Kodály Zoltán Énekzenei Általános Iskola XXIV. alkalommal meghirdetett Aszfaltrajzversenyen iskolánkból 30 tanuló vágott neki a nehéz feladatnak. Az idei téma: Kapu- Torony – Ablak volt.
A nagy lelkesedésnek meg is lett az eredménye: a 6. B osztály tanulói Különdíjat kaptak! Név szerint: Csomor Sára, Csőszi Lili, Sebők Janka és Józsa Tamara.

Ön itt van: Kezdőlap Rajzpályázatok