Nyári alkotótábor

2016. június 20. és 27. között 21 bányais tanuló vett rész képzőművészeti alkotótáborban Parádon. A tábor alatt a diákok különböző kreatív foglalkozásokon vettek részt. A mezőn gyűjtött virágokból és növényekből különleges virágbotot kötöttek, egyedi pólót batikoltak, szerencsefát készítettek, karkötőt csomóztak. Az Ilona-völgyben a patak mentén túráztak, Gyöngyös és Mátrafüred között kisvasutaztak, majd ellátogattak a parádsasvári kristálygalériába, ahol megismerték az üveggyártás folyamatát, és egy üveg manufaktúrában személyesen is kipróbálhatták az üvegfújást. A kísérő tanár és táborvezető Sántáné Beke Anikó rajztanárnő volt.
Külön köszönjük Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzatának, hogy támogatásával az idei évben is lehetővé tette szociálisan rászoruló illetve tehetséges kecskeméti gyermekek és fiatalok számára a parádfürdői táborozást.

Ön itt van: Kezdőlap Nyári alkotótábor