Megyei versenyeredmények

2016. május 30-án az Oktatási Hivatal Szegedi Pedagógiai Oktatási Központja szervezésében a Kodály Iskola adott otthont a 2015/2016. évi, a Szegedi POK által szervezett tanulmányi versenyek díjátadó ünnepségének. A bányais tanulók a következ? megyei szint? eredményeikért vehettek át ünnepélyes keretek között díjat: Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny - Molnár Balázs 10.A 1. hely (mint arról korábban beszámoltunk, Balázs az országos dönt?ben III. helyezést ért el), Simon Dániel Gábor 10.A 2. hely (felkészít? tanár: Borsos Katalin); Országos angol nyelvi verseny - Szász Attila 8.A 2. hely, Tamási Máté 7.A 2. hely (Rebek Renáta); Országos német nyelvi verseny - Csomor Tamás 7.B 2. hely (Reiss Katalin). Tamás a verseny dönt?jében országos 5. helyezést ért el. Váradi Lili 8.B 3. hely Markót Mónika); Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny - Venyingi Fanni 8.A 3. hely (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna); XXXV. Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny - Simon Dániel Gábor 10.A 1. hely (országos dönt?ben 4. helyezett), Varga Ákos 9.A 1. hely, Molnár Balázs 10.A 2. hely (Bakk János), Szakali Benedek 10.B 3. hely (Bakk János, Varga József).

Ön itt van: Kezdőlap Megyei versenyeredmények