Hlavay József Diákkonferencia

13. alakalommal rendezte meg a veszprémi Pannon Egyetem a Hlavay József Országos Környezettudományi és M?szaki Diákkonferenciát 2016. április 15-16. között. A konferencia keretei között kapott helyet a Junior mérnökverseny országos dönt?je is, ahol középiskolás csapatok mutathatták be kutatásukat és természettudományi feladatokat kellett megoldaniuk, használva kreativitásukat, az iskolában megszerzett tudást. A feladatok között többek között szerepelt az egyetem kémia laboratóriumában elvégzend? különböz? ionok azonosítását lehet?vé tev? kísérlet, csakúgy, mint hétköznapi anyagokból egy hajítógép megépítése. Az országos dönt?n a Bányai Júlia Gimnázium csapat 1. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Gosztonyi Csenge 11.A, Szakali Benedek 10.BSzedresi Luca 10.A, Veliczky Barnabás 10.B. Felkészít? tanár: Bakk János. http://keol.hu/kecskemet/kecskemeti-sikerlista-a-hlavay-jozsef-diakkonferenciarol

Ön itt van: Kezdőlap Hlavay József Diákkonferencia