Pedagógus Kutatói Pályadíj díjazottja Badó Zsolt kollégánk

A Magyar Tudományos Akadémia Pedagógus Kutatói Pályadíjára  középiskolai tanárok pályázhatnak olyan tudományos munkával – monográfiával, nagyobb terjedelm? tanulmánnyal, kísérleti eljárási eredménnyel, forráskiadvánnyal stb. - amely tényleges el?relépést jelent egy adott tudományos téma alaposabb feltárásában. A pályamunkákat a tudományterület szempontjából illetékes akadémiai kutatóintézet bírálja el, majd az Akadémiai Kutatóintézetek Tanácsának (AKT) szakbizottságai rangsorolják. A bírálók és szakbizottságok értékel? véleménye alapján az AKT kialakítja a díjazásra vonatkozó javaslatát, amelynek alapján az MTA elnöke dönt a díjazottak személyér?l.

Badó Zsolt, iskolánk matematika-számítástechnika szakos tanára A nyolc évfolyamos gimnáziumi felvételi egy empirikus kutatás tükrében cím? pályamunkájáért részesült az elismerésben. B?vebben: http://mta.hu/mta_hirei/jedlik-anyos-nyomdokain-137417/

Ön itt van: Kezdőlap Pedagógus Kutatói Pályadíj díjazottja Badó Zsolt kollégánk