Ideiglenes felvételi jegyzék

IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK (2024. március 22.)

A jelentkezők a nyolcosztályos gimnáziumi felvételi eljárás során a táblázatban szereplő pontszámokat érték el.

A sorrendben az első 56 tanuló felvételére van lehetőségünk.

Ha két vagy több tanuló összes pontszáma azonos volt, a jogszabályban meghatározottak szerint elsősorban a hátrányos helyzetű tanulók (ilyen nem volt), majd a kecskeméti állandó lakóhellyel rendelkező tanulók kerültek előrébb sorolásra.

Ha ezek után is azonos volt a helyezés, a sorrendet az írásbeli felvételi vizsgán elért eredményük, ha az is azonos volt, akkor a szóbeli vizsgán elért összes pontszámuk határozta meg.

A végleges felvételi jegyzék az adatoknak a felvételi információs rendszerben történő feldolgozása után alakul ki.

A felvételi határozatok kiküldésének határideje: május 2. A felvételről szóló határozat tartalmazni fogja az első szülői értekezlet időpontját.
A fel nem vett tanulók esetében az elutasító határozat kézhezvétele után lesz lehetőség jogorvoslati kérelem benyújtására (fellebbezés).

A fellebbezés módját, határidejét a határozat tartalmazni fogja.

Ön itt van: Kezdőlap Ideiglenes felvételi jegyzék