Bolyai Természettudományos Csapatverseny

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fordulójában a következő eredményeket érték el a bányais csapatok:
Berta András, Makkos Boldizsár, Német Donát, Szabó Ármin 7.A osztályos tanulókból álló Marino 565 csapat 2. helyezést ért el és bejutott az országos döntő írásbeli fordulójába.
Felkészítő tanár: Labancz István, Pető Szabolcs, Szittyai István
Botos Gergő, Dinnyés István, Sándor-Teszáry Szabolcs, Tamás Gergő 7.B osztályos tanulókból álló Hungarolid-ok nevű csapat 3. helyezést ért el. (döntős)
Felkészítő tanár: Szabó Ödön, Bakk János, Labancz István, Dr.Ujlaky István
Suba Olivér, Szabó-Győrfy Csongor Szöllősi Szabolcs, Zólyomi Csongor 8.A osztályos tanulókból álló „Hány ujja van a malacnak?” nevű csapat 1. helyezést ért el. (döntős)