Gólyanap 2015

Megkezd?dött az iskola. Mindannyian nagy várakozással kezdtünk új iskolánkban.
Szeptember 4-én a nagyszünetben történt meg életünk els? gólyaavatása, amire cs?röstül mentünk le az aulába, az avatás színhelyére. Ott fél lábon a cs?rünk hegyét fogva mondtunk el egy esküt, amiben sok fogadalmat tettünk.
Délután folytatódott a gólyanap a díszteremben, ahol csapatokban oldottunk meg gólyákkal, békákkal, a Bányaival, a csapatunk erre az alkalomra választott nevével kapcsolatos feladatokat. Voltak ügyességi feladatok is, mint például versenyt rendeztünk hulahoppozásban, szkanderben és célba dobásban is. A dönt?ket ezekben a versenyszámokban az A és a B osztály legjobbjai vívták. A csapatok elmondták az indulót, amit írtak, jót nevettünk az állatos vicceken, amiket néhányan meséltek, puzzlet raktunk ki és szuper plakátok is készültek a gólyanap témájában.
Remekül éreztük magunkat és úgy gondolom, hogy nagyon jól sikerült ez a pénteki nap, hiszen így már osztállyá is kovácsolódtunk. (Tóth Zóra 5.B)

Ön itt van: Kezdőlap Gólyanap 2015