NJE GAMF Országos Programozó Verseny

A Neumann János Egyetem GAMF Kara harmadszor rendezte meg országos programozó versenyét középiskolás diákoknak. Az idei évben 102 csapat nevezett a versenyre 3 országból.

A verseny első három fordulójában a csapatoknak 27 kreatív programozási feladatot kellett megoldaniuk. Az összegyűjtött pontjaik alapján a legjobb 15 csapat kapott meghívást a márciusi döntőre, amely a GAMF Karon lesz.
A Bányaiból 5 csapat nevezett a versenyre, és két csapatunk bejutott a döntőbe.
Eredményeink:
Döntős csapataink:
"42" - Nyíri Kata Luca (11.A), Kovács Vid András (12.B), Gál Nándor (12.B)
"Kocka apostolok" - Forgó Olivér (10.A), Fazekas Levente (10.A), Hajnal Balázs (11.A)
További helyezések:
19. hely: "HeLiKo" - Kovács-Bánhalmi Hédi Zita (10.A), Petrányi Lilla (10.A), Nagy KOrina Vanda (10.A)
21. hely: "BJG 1600A Wireless Mouse™" - Bogár-Szabó Mihály (11.A), Mihalik Sára (11.A), Ecsédi Dániel (11.A)
38. hely: "A Python szorításában" - Ferencz József Bertalan (10.A), Horváth Zsolt (10.A)
Felkészítők: Krett György, Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap NJE GAMF Országos Programozó Verseny