Középiskolás Kiválóságok Napja

2022.11.30-án a "Középiskolás Kiválóságok Napja" alkalmából Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata az elmúlt tanév versenyeredményei alapján elismerésben részesítette a Bányai Júlia Gimnázium néhány diákját illetve egy felkészítő pedagógusát. Valamennyi díjazottunk több országos vagy nemzetközi versenyeredménnyel rendelkezik.
A bányais eredmények megtekinthetők az iskola weblapjáról letölthető excel táblákban, melyekben megtalálhatóak a már elballlagott tanulóink tavalyi kiemelkedő országos, többek között OKTV döntős eredményei is. Minden tanévben több száz versenyeredmény születik, nagyon sok tanulónk tehetségéről és szorgalmas munkájáról tanúskodva.
A most elismerésben részesített tanulók és pedagógus: Forgó Olivér 10.A, Hangya Kinga Imola 11.B, Kakuszi Bence 10.A, Kovács-Bánhalmi Hédi Zita 10.A, Mihalik Sára 11.A, Nagy Korina Vanda 10.A, Nyíri Kata Luca 11.A, Petrányi Lilla10.A, Székedi Fanni 10.A, Tóth Hanga Katalin 9.A és Kiss Róbert.
Ön itt van: Kezdőlap Középiskolás Kiválóságok Napja