First Lego League 2014

A First Lego League nemzetközi kutatási és robotika verseny szegedi regionális fordulóján a bányais diákokból álló 10 f?s csapat 2014. december 13-án vett részt a területi dönt?n. Az egész napos versenyen a zs?ri értékelte a csapatmunkát, a robotprogramozási feladatok megoldását, a lebonyolított kutatást bemutató prezentációt, és a robotprogramok forráskódjait, valamint a csapat által tervezett és épített robot felépítését. A versenyen a csapat a robotdesign kategóriában II., csapatmunka kategóriában III., míg kutatási prezentáció kategóriában szintén III. helyezést ért el, így összesítésben a dobogó III. fokára állhatott.

A csapat tagjai: Csontos Roland, Fertig Attila, Kárpáti Kristóf, Polacsek Zsuzsanna, Szedresi Luca, Kellerwessel Klaus, Veliczky Barnabás, Szakali Benedek, Finta Imre, Demeter Fábián (9.AB). Felkészít? tanárok: Jankay Éva, Kiss Róbert.

Ön itt van: Kezdőlap First Lego League 2014