Hands Up! - logo Hands Up! Bányai Júlia Gimnázium

FireFox

A csapat tagjai

Coulibaly Patrik

Coulibaly Patrik 13 éves vagyok, Kecskeméten lakok és a Bányai Júlia Gimnáziumba járok. Szeretem a sportokat, olvasni és zenét hallgatni.2 éve robotozok.

Gurka Éva Mária

15 éves vagyok, Kecsón lakok és a Bányai Júlia Elit Gimnáziumba járok. Szeretek olvasni, filmet nézni, aludni... Ja és imádom a hülye csapattársaimat!

Berényi Flóra

15 éves,életvidám vadmarhaaaaköhömm illetve lány vagyok,szintén a Bányai Júlia Gimnáziumba járok. Maximálisan oda vagyok a japán kultúráért, anime,manga és visual kei (zenestílus) témájú dolgokért,plusz a csoki, kakaó, ice tea hármasért! Na és világbéka satöbbi, szeretjük a hülyéket!

Kiss Máté

13 éves vagyok, Kecskeméten lakok és a Bányaiba járok. Szeretek tv-t nézni, olvasni... 2 éve robotozok, ja és FIÚ vagyok!!!! :P

Csontos Dávid

13 éves vagyok, a Kecskeméti Bányai Júlia Gimnáziumba járok. Versenyszerűen sportolok és szabadidőmben szeretek számítógépezni és TV-t nézni. 2 éve robotozok.

Kiss Ádám

Nagyon birom a legót! Ha tehetem építek. Több országos és területi versenyen is értem már el előkelő helyezéseket az építményeimmel (LEGO Robot Sumo, I. Országos marsjáróépítő verseny stb.).Mellesleg 15 éves vagyok, 3. éves veterán FLL-ista és a csapat designere.

Csontos Máté

14 éves vagyok, Kecskeméten lakok és a Bányaiba járok. Szeretek sportolni, tv-t nézni és gépezni. A kutató csapat tagja vagyok.

Szabó Benedek

15 éves vagyok, Kecskeméten lakok én is a Bányaiba járok. Van 3 tesóm, sokat olvasok, de szeretek gépezni is. A kutató csapat aktív tagja vagyok. Becenevem Don Quixote (a búsképű lovag).

Barna Zsombor

16 éves Ceglédi születésű ,jelenleg is Cegléden lakó, Kecskeméten, a Bányaiban tanuló diák vagyok. Sokan skinheadnek tartanak a sajátos hajviseletem miatt, de valójában ez messze nem igaz. A csapat weblapja is az én művem, így a kutatócsapat tagja vagyok. Szabadidőmben, ha tehetem, leginkább a klasszikus számítógépes játékokkal játszom, vagy programokat írok Python nyelven.

Körmöci Márk

A csapat ritkán látott, de nagyon hasznos tagja. Ő csinálta a tárhelyet a weblapunk számára, segített a képek megszerkesztésében, és ezért köszönet illeti. A Refibe jár, ezért találkozunk vele olyan ritkán.

Body Forward   Hands on Technology - logo  Body Forward  First Lego League - logo